vv UNO ontvangt Predikaat Veilig Sportklimaat

november 29, 2023

Op zaterdag 25 november 2023 vond bij vv UNO de uitreiking plaats van het predikaat veilig Sportklimaat. Wij ontvingen het predikaat uit handen van Wethouder Sedee. Ook een zestal andere sportverenigingen, zoals RC Hoofddorp, Zwaanshoekse Tennis en Padel vereniging en FC Spaarnwoude ontvingen een predikaat. Sportverenigingen , die het predikaat behalen hebben een gedragsregels en -codes opgesteld voor het herkennen en aanpakken van grensoverschrijdend gedrag, zodat iedereen veilig kan sporten. Dat is namelijk het doel van de richtlijn Veilig Sportklimaat die de gemeente heeft opgesteld. Uno behoort daarmee tot de eerste sportverenigingen in de Haarlemmermeer die aan de richtlijn voldoet en daar zijn we best trots op. Ook omdat we een veilig Sportklimaat belangrijk vinden. Op onze website:https://vvuno.nl/index.php/veilig-sportklimaat/ vind je alle gedragsregels en -codes terug. Lees ze eens door en kijk hoe jij kunt helpen om bij UNO een veilig sportklimaat te blijven houden. Ook ouders en toeschouwers spelen daarin namelijk een belangrijke rol.
Go to Top